Sponsorlu Bağlantılar

Akay Tente ile Farkı Hisset

Akay Tente ile Farkı Hisset

Araba brandası veya araç brandası, koruma amacıyla arabaların üzerine yerleştirilen örtülerdir.

Yaz aylarında güneşin etkisiyle araba renkleri açısından risk oluşturmaktadır. Su geçirmez çift katmanlı yapısı ile araca özel brandalar aracınızı korur ve temiz tutar. Özellikle açık havada bırakılan araçlara kuş, sinek ve böcekler bulaşabilir ve güneşin zararlı ışınları aracınızın boyasına zarar verebilir.

Güneş ışınları özellikle siyah, lacivert, kahverengi ve gri gibi koyu renklerde araç boyalarında yüzeyin açılmasına ve deformasyona neden olur. Güneş bu istenmeyen etkiyi tersine çevirmek için sinsice ve çok pahalıya yapar. Bu zarardan kurtulmanın yolu oldukça zahmetli ve maliyetlidir. Böyle bir risk altında, bir araba brandası kullanmak en kolay çözümdür. Bu nedenle, birçok sürücü hem yaz hem de kış aylarında araba brandalarını kullanır. Tente fiyatları ise üründen ürüne göre değişiklik gösterebiliyor.

Yaz-kış her mevsim kullanılabilen otomotiv brandaları, daha temiz bir temizlik için en etkili çözümler arasında ve her zaman en güzel renklerle. Üstelik kullanımı son derece kolaydır. Dayanıklı malzemesi ile uzun yıllar sorunsuz kullanım için tasarlanan oto kanvas; Yağmur, çamur, güneş veya diğer otomobillerin istenmeyen etkilerine karşı güven verici bir çözümdür.

Oto branda aracı sadece temizlik açısından değil aynı zamanda dikkatsiz sürücülerin özellikle park ederken ön ve arkada oluşabilecek saç boyasında oluşabilecek çizilmelere karşı da korur.

Araba brandası olarak da bilinen oto brandaları, can kurtaran araçların park yeri olmadığında ölçü ve tasarımlarına göre üretilen dayanıklı örtülerdir. Ortalama ölçülerde standart araçların üzerine yeterli düzeyde üretilen bir çeşit araba örtüsü olarak da düşünülebilir. Otomobil ve her türlü motorlu araçlara uygun otomotiv brandalarını bulabilirsiniz.

Kapalı otopark yoksa her araç sahibinin aracına uygun bir araç brandası alması kesinlikle tavsiye edilir. Yaz aylarının kavurucu sıcağı ve kış aylarının sert hava koşulları göz önünde bulundurularak aracın mutlaka korunması gerekmektedir. İstenilen renk ve far malzemelerinde üretilen bu araç koruyucu brandalar Demircioğlu Oto Aksesuar Market gibi online satış yapan çoğu iş sitesinde bulunabilir.

Otomatik branda hangi amaçla kullanılır?

Özellikle son yıllarda küresel ısınmaya katkısı ile hava desteği yoğun olarak denenmektedir. Örneğin yaz mevsimi geldiğinde sıcaklıklar mevsim normallerinin çok üzerine çıkabiliyor. Aslında bu ifadeye herkes aşinadır çünkü hava durumu tahminleri sırasında çok telaffuz edilir.

Otomotiv brandalarının amacı, hem aracın renklerini korumak hem de temiz tutmak açısından aracı dış etkilerden korumak ve hasarsız ve deforme olmadan mümkün olduğunca uzun süre kullanmaktır. Aracın rengini etkilemeyen hem aşırı sıcağı hem de aşırı soğuğu önlemek ve kontaminasyondan korumak için otomotiv muşamba kullanmak çok önemlidir. Tente çeşitleri ve çit filesi çeşitleri için akaytente adresimizi ziyaret ederek tüm modelleri görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu