Sponsorlu Bağlantılar

Armut Tipi mi Yoksa Elma Tipi misiniz?

Armut Tipi mi Yoksa Elma Tipi misiniz?

Bir ayna karşısında durup baktığınız zaman vücut tipinizi rahatlıkla görebilirsiniz.  Eğer zayıf bedeninizden sonra dolgun kalçalarınız başlıyorsa armut vücut tipi demeksinizdir. Eğer bacaklarınız gövdenize nazaran ince kalıyorsa elma tipi bir vücuda sahipsiniz demektir. Kum saati vücut ölçülerine sahip olabilmek uğruna birçok kişi her yolu deniyor ve sonuca ulaşmak için var gücüyle çalışıyor.

Fakat yine de kum saati vücut ölçülerine tam erişemeseniz de elma tipi vücutta kronik hastalıklara yakalanma olasılığı artacağından sağlık için normal vücut ölçülerini yakalamakta yarar olacaktır.

Armut Vücut Tipi Nasıl Yapılır

Armut vücut tipi omuzların küçük, belin ince ve kalçaların dolgun olduğu vücut şeklidir. Bacaklar da kısa ve dolgundur. Yani armut vücut tipi şeklinde kalçalar ön plandadır. Armut tipi vücuda sahip olanların giysi seçiminde dikkati üst kısımlara çekmelidir.

Kalçaları fazlasıyla ön plana çıkaran kıyafetler armut vücut tipi pek doğru bir seçim olmaz. Düşük bel ve geniş paça pantolonlardan uzak durmalıdır.  Genellikle belden oturtmalı etek ve elbiseleri tercih edebilirler.

Elma Tipi Vücut Yöntemleri

Tamamen sağlıksız bir görünümden kurtulmak ve fit bir vücuda sahip olmak isteyen kişiler bunun için spor yaparak diyete girerler. Hareketsiz yaşam ve sağlıksız beslenme elma tipi bir vücutla sonuçlanır.  Bodyshape zayıflama cihazları burada kişilerin imdadına yetişebilir.

Zayıflama cihazları ve düzenli egzersiz ile göbek ve çevresinde biriken yağları yakabilirsiniz. Ayrıca sağlığı tehdit eden bu durumdan kurtulmak mümkün olur ve sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz.

Kum Saati Vücut Nedir?

Herkesin hayalindeki en ideal vücut tipi kum saati vücut tipidir. Birbirine takın genişlikte omuzlar ve kalçalar,  ince bir bel ve dolgun göğüsler. Yani kum saati bir vücut ölçüsü için ince bir bele sahip olmak birinci koşuldur. Omuz ve kalçalar simetrik olsa dahi ince bir bele sahip olmadığınız sürece kum saati bir vücudunuz olamaz.

Kum saati vücut tipine sahip olanlara hemen hemen her model kıyafet yakışır ve oturur. Bu nedenle bu vücut tipinde olanların kıyafet konusunda pek sorunu yoktur. Kilo kaybı konusunda bu vücut tipine çok fazla spor yapmaları önerilmez. Aksi halde dolgun olan kısımlar eriyeceğinden vücut doğru oranı yitirebilir.

Bodyshape Nedir?

Son yıllarda üretilen bodyshape zayıflama cihazlarına bodyspace adı verilir. Gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilmişlerdir. İçerisindeki kızıl ötesi ışınlar ve vakum teknolojisi ile yaklaşık olarak beş bin kalori yakmak mümkündür.

Zayıflamak ve istenilen vücut şekline kavuşmak adına en etkili yollardan biri haline gelen Bodyspace zayıflama cihazları satın alırken hem fiyatı hem de kalitesi konusunda iyi bir araştırma yapmalıdır. En iyi etkiyi verecek olan zayıflama cihazının özellikleri hakkında bilgi edinilmeli ve böylece istenilen sonuç elde edilebilir.

Bodyspace cihazlarının Üretilme amacı sıkılaştırma ve inceltmedir. Aynı zamanda da kasları güçlendirerek zayıflamaya yardımcı olur. Bunun yanında cildin düzelmesine de katkı sağlar. Spor salonlarına gidemeyenler için en etkili zayıflama metotlarından biri haline gelmiştir. Özellikle kum saati vücut elde etmek isteyenler istediği bölgeyi rahatlıkla bodyshape zayıflama cihazları ile elde edebilir.

Bodyshape Cihaz Fiyatları

Böylece istediğiniz ideal vücut tipine erişebilirsiniz.  Vücut şekillendirmede kullanılan bu zayıflama cihazlarının fiyatları da bir hayli makuldür.

Zayıflama uğruna cerrahi işlem altına girmektense ve zorlu egzersizler altında ezilmektense bodyspace zayıflama cihazlarını satın alabilir ve dilediğiniz zaman bu kapsülle rahatlıkla kilo verebilirsiniz.   Fiyatlar markaya göre değişiklik gösterse de en uygun fiyatlı ürünü bulmak ve satın almak mümkün.  Bodyshape zayıflama cihazları sayesinde dilediğiniz bölgeyi şekillendirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu