Sponsorlu Bağlantılar

Bebek Odası Fon Perde Modelleri – Yamimia

Bebek Odası Fon Perde Modelleri – Yamimia

 

Bebek odalarının ne kadar şirin ve tatlı gözüktüğü konusunda herkes hemfikirdir. Bunu sağlayan yegane unsurlardan birisi ise perde detayıdır. Daha doğrusu perde ve halı uyumu demek daha doğru olacaktır. Bebek odası fon perde seçiminde halı, yatak örtüsü gibi pek çok detayı göz önünde bulundurarak uyumlu bir seçim yapmak önemsenir.

 

Ancak set olarak almak yerine birbirinden farklı karakterleri, renkleri ya da konseptleri barındıran bir seçim yapabilirsiniz. Yamimia bunun için bir fırsat tanıyarak set dışında da fon perdeler arasından seçim yapma şansı sunuyor. Çünkü bir anne tarafından kurulan marka 10 yıldan fazla süredir ebeveynler üzerinde müthiş bir etki yaratıyor.

 

Bebek Odası Fon Perde Modelleri

 

Bebek odası fon perde modelleri için en çok tercih edilen seçenekler unisex modeller oluyor. Ancak direkt olarak kız çocuklarına ya da erkek çocuklarına hitap eden modellere rastlamanın mümkün olduğunu da ekstradan vurgulayalım. Keza aynı ölçülere ve kaliteye sahip ürünler olarak desenler ve renkler en önemli tercih sebebidir.

 

Seçim yapabileceğiniz seçenekler çok olsa da bebek odası fon perde fiyatları oldukça uygun bir seviyede görünüyor. Bunun pek çok ebeveyni mutlu ederek daha dekoratif bir bebek odası oluşturma fikrine sahip olmalarına yardımcı olduğunu vurgulayalım. Seçenekler arasında ise Arabalar, Frozen, Unicorn, Elsa, Harika Kanatlar, Make Up, Pamuk Prenses, Pijamaskeliler, Şimşek McQueen, Uzay Yolu, Yıldız, Maşa ile Koca Ayı ve Mickey Mouse alternatifleri popüler.

 

Bebek Odası Fon Perde Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Tabii ki bebek odası fon perde modelleri ve fiyatları sizin seçim yapma özgürlüğünüzü arttırıyor. Kendinizin tasarlayacağı ya da bebeğinize daha yaratıcı bir ortam yaratmanıza olanak tanıyan seçimler yapabiliyorsunuz. Sabit fiyat ile beraber diğer yatak örtüsü ve halı gibi detaylarla dekorasyonu ayrı bir boyuta taşıyabilirsiniz.

 

Bebek odası fon perde alırken dikkat edilmesi gerekenler noktasına geldiğimizde ise baskılarda ve renklerde kimyasal ürün kullanılmayan markaları tercih etmek önem teşkil ediyor. Ayrıca bu tip ürünlerin yıkanabilir olması, anti bakteriyel oluşu ve anti alerjik yapısı Yamimia sayesinde daha da ön plana çıkabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu