Sponsorlu Bağlantılar

Çağatay Enes’in Unutulmaz Yapıtı

Çağatay Enes’in Unutulmaz Yapıtı

Çağatay Enes Ersoy tarafından oluşturulan film henüz izleyicilerle buluşmamasına rağmen oldukça talep gördü. Ortağı Ümit Cem Şenol ile birlikte hazırladığı ve Atatürk’ün Samsun’a çıkışını konu alan film, beklenenin üzerinde olumu eleştiri aldı. Uzun zamandır bu film için hazırlanan Çağatay Enes Ersoy, kısa süre sonra filmi izleyicilerle buluşturacaklarını ifade etti. Çağatay Enes’in ortağı Ümit Cem Şenol ise filmde Atatürk’ü canlandırıyor.

Çağatay Enes Ersoy ortağı gibi kendisi de filmde yer alıyor. Gece gündüz çalışarak filmi hayata geçirmeye çalıştıklarını ifade eden genç yeteneğin kısa zamanda böyle bir yapıt ortaya koyması duyan herkesi şaşırtıyor. Öte yandan filmde yer alan oyuncularında tanınmış oyuncular olduğunu da ifade eden Çağatay, herkesin çok beğeneceği ve şaşıracağı bir yapıtla karşılaşacağını dile getirdi.

Çağatay Enes Ersoy Kimdir?

Çağatay Enes Ersoy 19 Temmuz 1996 tarihinde İstanbul’da doğdu. Bahçelievler’de hayata gelen Çağatay, yengeç burcu. Aslen Kastamonulu olan genç yeteneğin anne tarafı da Trabzonlu. 183 cm boyunda olan Çağatay Enes 85 kilo ağırlığında. İlk ve ortaokulu başarıyla tamamlayan Çağatay Enes, lise öğrenimini ise Özel Kartal Yesevi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Oldukça başarılı bir eğitim hayatı olan Çağatay Enes şu sıralar ikinci üniversiteyi okuyor.

Nişantaşı Üniversitesi Uçak Teknolojisi bölümünü başarıyla bitiren Çağatay Enes Ersoy, ikinci üniversite olarak da Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünde okuyor. Bir yandan eğitim hayatına devam eden Çağatay Enes diğer yandan da aile şirketinde çalışıyor. CGT Grup Limited Şirketi’nde de aktif olarak çalışan genç yetenek, çocuklu yaşlardan itibaren çalışma hayatına başladı. Hobi olarak yaptığı oyunculuğunu geliştiren Çağatay Enes Ersoy bu bağlamda 14 ay boyunca yurt dışında oyunculuk eğitimi aldı.

Instagram Adresi https://www.instagram.com/cagatayenes_/

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu