Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Lazer epilasyon hakkında Şişli lazer epilasyon merkezi detaylı bilgileri sizlere aktarır. Lazer epilasyon öncesi ve sonrası hakkında detaylı bilgileri sizinle paylaşır. Aynı zamanda Beşiktaş lazer epilasyon merkezleri de hem işlem hem de fiyat konusunda müşterilere detaylı açıklamaları yapar.

Lazer epilasyon hakkında detaylı bilgiler kesinlikle müşterilere verilmelidir. Öncelikle lazer epilasyon işleminde bilinmesi gereken en önemli detay işleme tam 1 ay kala kesinlikle tüy alma işleminin yapılmaması gerektiğidir. Kişi lazer epilasyondan önce kesinlikle tüylerinin uzamasına ve kalınlaşmasına izin vermelidir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Birçok kadın ya da erkek istenmeyen tüylerinden kurtulmak için farklı yollara başvurur. Ancak tüy alınması için her yöntem kalıcı değildir. Üstelik birçoğu çok kısa zamanda yeniden uzama sağlar. En iyi sonuç veren ve tüyleri kökünden yok eden tüy aşma yöntemi ise lazer epilasyon yöntemidir.

Lazer ışınları sayesinde kişinin vücudunda yer alan tüyler kökten yakılır. Yaklaşık olarak 20 yıl boyunca bu işlem üzerinde çalışılmış ve olumlu sonuçlar alınmıştır. Tüylerinden kalıcı bir şekilde kurtulmak isteyen kişiler Okmeydanı lazer epilasyon merkezini ziyaret edebilir ve tercih edebilirler.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Öncelikle lazer epilasyona başlamadan önce kişinin tüyleri belirgin hale gelmiş olması gerekiyor. Şişli lazer epilasyon merkezi bu konu hakkında müşterilerini 1 ay öncesinden uyarıyor. Bu sayede lazer epilasyon çok daha kolay yapılıyor ve hızlı sonuçlar alınıyor.

Lazer ışınlarının bulunduğu cihaz yardımı ile kış köklerine atışlar yapılıyor. Her kıl kökü için tek tek atış yapılması gerekiyor. Atış yapılırken kullanılan lazer ışınları koyu renkli bölgeleri gördüğü için kılların ve kıl köklerinin belirgin olması büyük bit avantaj sağlıyor.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Kişilerin birçok bölgesi için Beşiktaş lazer epilasyon merkezlerinde lazer epilasyon uygulaması en kaliteli biçimde yapılır. Lazer epilasyon kullanım alanları da özellikle kişinin bikini ve koltuk altı bölgesi oluyor.

Ancak sadece bununla sınırlı kalmayıp bacak, kol ya da sakal bölgesine de lazer epilasyon uygulanıyor. Okmeydanı lazer epilasyon merkezleri de bu konuda oldukça titiz davranarak müşterilerine birden fazla lazer uygulama alanı sunuyorlar.

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın yanında sakal bölgesinde ya da kaş bölgesinde oluşan düzensiz görünümü düzeltmek için de kullanılmaktadır. Bu bölgelerde kişiyi fazla tüylerden kaynaklı rahatsız eden bir görünüm var ise bunu lazer epilasyon sayesinde düzletmek mümkündür.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Epilasyon işleminde kullanılan 3 farklı lazer epilasyon çeşidi bulunuyor. Bu lazer epilasyon çeşitlerinin hepsi de Okmeydanı lazer epilasyon merkezinde kullanılıyor. Öncelikle alanında en iyi olan güzellik uzmanları kişinin cilt rengini ve cilt tipini analiz ediyorlar.

Daha sonrasında ise kişiye en uygun lazer epilasyon yöntemini sunuyorlar. Okmeydanı lazer epilasyon çeşitleri diode lazer epilasyon, Alexandrite lazer epilasyon ve Nd yağ lazer epilasyon olarak üçe ayrılıyor.

Lazer Epilasyon Merkezleri

Lazer epilasyon özel ışınlar kullanılarak uygulanan tüy yok etme işlemidir. Kişi lazer epilasyon yaptırmaya karar verirken lazer epilasyon merkezleri hakkında dikkat etmek ve detaylı bilgi almak gerekiyor.

Kalıcı bir şekilde istenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyen kişiler Şişli lazer epilasyon merkezlerini tercih edebilirler. Burada kullanılan lazer cihazları ile beraber epilasyon yöntemleri de oldukça kalitelidir.

Lazer Epilasyon Fiyatları 2021

Lazer epilasyon fiyatlarını etkileyen birçok etken bulunuyor. Öncelikle kişinin cilt tonu ve uygulamanın yapılacağı bölge lazer epilasyon fiyatını doğrudan etkiliyor. Aynı zamanda Beşiktaş lazer epilasyon merkezlerinde de lazer epilasyon fiyatları bu detaylara göre belirleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu