Sponsorlu Bağlantılar

Likit Servisi

Likit Servisi

Nbase, e-likit üretirken veya kişiler kendi e-likitlerini yapmak isterse dışarıdan satın alınabilen bir e-likittir. Her e-sıvının temeli aslında nbase’dir. Nbase bileşenleri VG, PG ve nikotindir. Nbase tatsız veya kokusuzdur ve sıvılarınız için baz olarak kullanılır.

Nbase’e belirli bir miktarda aroma veya karışık aroma eklerseniz, bir sıvı elde edersiniz. Kısaca nbase e sigaralarda kullanılan likitin ana maddesidir. Elektronik sigara ve likit kullanımı her geçen yıl daha popüler hale gelmektedir. Bu anlamda Nbase’in ne olduğunu ve ne için kullanıldığını öğrenmek isteyenlerin sayısında da artış olmuştur. Bu yazımızda Nbase’e ve hangi alanlarda kullanıldığına bakacağız.

Nbase’i daha teknik anlamda ele alırsak; VG, PG, biraz nikotin ve bazen de saf su kullanılır. Nbase aslında birçok e-sigara kullanıcısına farklı e-sıvılar yapma yeteneği veriyor. Sevdikleri ya da deneyimlemek istedikleri lezzetleri oranlarına göre bazlarına ekleyip daha sonra demleme sürecinde dışarıda bırakarak kendi özel e-likitlerini oluşturabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu