Sponsorlu Bağlantılar

Medyumlar

Medyumlar

Medyumluk hizmetlerine başvurmadan önce kişilerin güvenilir ve yetenekli olmasına dikkat edilmelidir. Fakat internet platformlarının artmasıyla beraber medyumlar sahte bile olsa reklamlarını en iyi şekilde yapıyor ve kendilerini yetenekli gibi gösteriyor. Bu sebeple güvenilir ve sahte medyumları ayırt etmek zordur.

Sahte kişilerle karşılaşmamak ve manevi sorunlar yaşamamak adına tecrübeli insanların deneyimlerini öğrenmek gerekebilir. Site tarafsız kullanıcıları bir arada buluşturuyor ve burada medyumlarla ilgili özgürce yorum yapmalarını sağlıyor. Site adresinden yorumları inceleyebilir, sahtekar medyumları öğrenebilir ve gerçek medyumları kolayca ayırt edebilirsiniz.

Tarafsız ve Gerçek Medyum Şikayetleri

Medyumlar hakkında yapılan şikayetleri değerlendirmek, güvenilir medyumları daha rahat ayırt etmenizi sağlar. Site taraf tutmayan insanları aynı platformda buluşturuyor. Burada insanlar medyum önerileri veriyor, sahtekar medyumları ifşa ediyor, medyum şikayet ve yorumlarını paylaşıyor. Ayrıca sizler de daha önceden sorun yaşadığınız sahte medyumları site adresinden ifşa edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu