Sponsorlu Bağlantılar

Vipka Sineklik Menteşeli Sineklik Sistemleri

Vipka Sineklik Menteşeli Sineklik Sistemleri

Ankara Sineklik markası Vipka sineklik ürettiği menteşeli sineklikler 17×25 cm ebatlarında alüminyum profillerden yapılmaktadır. Bu profiller plastik birleştirme takozlarıyla birleştirilerek sinekliğin çerçeve kısmı oluşturulur.

Sinekliğin çerçeve kısmı oluşturulduktan sonra plastik fitil yardımıyla sinekliğin tülü çerçeveye gerilerek sineklik oluşturulur.

Yapılan sinekliğin montajı ise söyle yapılır. Sinekliğin yan kısmına 2 adet menteşe takılır bu menteşeler pencereye takılarak sineklik açılır kapanır hale getirilir.

Sineklik kilitlene bilmesi için yanına sert plastikten yapılan çıtçıt dediğimiz plastik ürün takılarak sineklik sabit hale getirilir ve sineklik kullanıma hazır olur.

Sinekliklerimizi uzun süre kullana bilmek için yazın kullandığınız zaman kapatmalı kışın kullanmadığınız zaman menteşelerinden çıkararak uygun bir yere koymalısınız.

22 yıldır menteşeli sinelik üretim ve montajı yapan Vipka Sineklik ürünlerini son teknoloji makinelerin kullanıldığı entegre fabrikasında yapmakta bu ürünleri Türkiyenin en büyük sineklik mağazası olan kendi mağazasında müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Vipka Sineklik: menteşeli sineklik, plise sineklik, sürme sineklik, kedi sinekliği, ve stor sineklik işleriniz için arayabilir uzman ekibimizden teknik destek ve yardım alabilirsiniz.

Ankara Sineklik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu